Foto’s en video: Dit is de nieuwe underwear-campagne met acteur Taylor Zakhar Perez voor Lacoste
Broeierige scènes onder de douche in een gym
Taylor Zakhar Perez ken je wellicht van zijn rol in de gay romcom Red, White & Royal Blue, waarvan het vervolg onlangs is aangekondigd. Hij is nu voor de tweede keer te zien in de nieuwe ondergoedcampagne van Lacoste, wat weer een aantal prachtige foto’s en een video oplevert. Hier de beelden van broeierige scènes in een gym!
Taylor Zakhar Perez is 34 jaar, werd geboren in Chicago, Illinois en brak door in de comedyfilms The Kissing Booth 2 en 3. Zijn grootste rol tot nu toe speelde hij in de gay romcom Red, White & Royal Blue. Hierin speelt hij Alex, de oudste zoon van de president van de Verenigde Staten (een rol van niemand minder dan Uma Thurman), die na allerlei komische dan wel ingewikkelde toestanden een relatie krijgt met Henry, de jongere broer van de Britse kroonprins. Een tweede deel van Red, White & Royal Blue is inmiddels in de maak.
intieme kant
Voor het tweede jaar op rij is Taylor Zakhar Perez het gezicht van de campagne van Lacoste Underwear. De samenwerking begon in januari 2025 en krijgt nu een vervolg met een nieuw verhaal, dat vintage invloeden combineert met eigentijdse mode.
Onder de creatieve leiding van fotograaf Angelo Pennetta, regisseur Simon Cahn en stylist Jason Bolden toont Taylor Zakhar Perez een meer intieme kant van zichzelf in een Parijse gym, in een ruimte die voor atleten vertrouwd terrein is: de kleedkamer.
esthetiek en humor
“Met precieze, authentieke beelden, een film die esthetiek en humor samenbrengt en silhouetten geworteld in zowel mode als erfgoed, verlegt deze nieuwe campagne opnieuw de creatieve grenzen van het merk”, aldus Lacoste in een statement.
De complete collectie van Lacoste Underwear vind je hier. En dit zijn alvast de beelden uit de campange.