Thomas, Sacha en Jos in Twee oude vrouwtjes

Kom naar ‘Twee oude vrouwtjes’, een oergeestige poëtische voorstelling vol losse liefdestaferelen

Bekijk hier de trailer en bestel tickets

Leestijd: 1 min

Twee dames op leeftijd kunnen niet zonder elkaar, maar met elkaar is ook niet alles. Ze houden zoveel van elkaar dat ze er bijna ongelukkig van worden. Hierover gaat de queer voorstelling Twee oude vrouwtjes, een oergeestige en poëtische vertelling vol losse liefdestaferelen, gebaseerd op het gelijknamige boek van Toon van Tellegen.

Thomas van Ouwerkerk, Sacha Muller en Jos Nargy maakten al vier keer eerder een voorstelling naar het werk van meesterverteller Toon Tellegen, onder de naam Thomas, Sacha en Jos. In 2023 keerden ze terug naar het theater met de voorstelling Twee oude vrouwtjes. Deze is nu opnieuw te zien.

korte liefdesscènes 

Twee oude vrouwtjes is een collectie van korte liefdesscènes waarin het menselijk verlangen in de nadagen van het leven centraal staat. Het is een herkenbare, oergeestige en poëtische voorstelling over eindigheid, gemis en liefde die in vele vormen voortkomt maar boven alles universeel is.

Twee oude vrouwtjes is een mozaïek van losse liefdestaferelen uit het dagelijkse leven van verschillende oude vrouwen. De koppels kunnen niet zonder elkaar, maar met elkaar is het zo nu en dan ook niet alles. Ze houden zoveel van elkaar dat ze er bijna ongelukkig van worden.

bevechten en beminnen 

De twee vrouwtjes beminnen en bevechten elkaar, ze hemelen elkaar op en verachten elkaar. Hoe het ze vergaat is in elke scene, vol verlangen en weemoed, humor en tragiek, steeds verrassend anders.

Theater Bellevue heeft de makers van Twee oude vrouwtjes gevraagd voor De Tussentijd, oftewel de periode tussen kerst en oud en nieuw. Zij organiseren dan een speciaal programma, met de mogelijkheid tot samen eten aan lange tafels om bezoekers en hun chosen family een mooi samenzijn te bieden in de dagen die niet voor iedereen feestelijk zijn. 

tickets en trailer  

In het nieuwe jaar is Twee oude vrouwtjes ook nog te zien in Theater aan het Spui in Den Haag, Theater Kikker in Utrecht en MIMIK in Deventer. Tickets zijn verkrijgbaar via de website van Thomas, Sacha en Jos. Bekijk hieronder alvast de trailer van Twee oude vrouwtjes.

Powered by Labrador CMS