Binnenkort op Netflix: Boots, over een gay tiener in een militair trainingskamp

Bekijk hier de trailer van de serie die op 9 oktober in première gaat

Leestijd: 1 min

Boots is een achtdelige serie over de homoseksuele tiener Cameron, die de hypermasculiene en homo-erotische wereld betreedt van een militair trainingskamp, waar hij probeert te ontsnappen aan de pesterijen thuis. De serie is vanaf 9 oktober te zien op Netflix. Bekijk hier de eerste beelden.

13 Reasons Why-acteur Miles Heizer speelt de hoofdrol van de homoseksuele Cameron in het nieuwe, achtdelige coming-of-age drama Boots dat vanaf 9 oktober te zien is op Netflix. Liam Oh speelt Camerons beste vriend, de heteroseksuele Ray die samen met hem naar het trainingskamp gaat.

landmijnen 

Volgens Netflix begeven de twee vrienden zich in het trainingskamp van het Korps Mariniers, alwaar ze stuiten op zowel ‘letterlijke als figuurlijke landmijnen’ en sluiten ze zich aan bij een peloton jonge mannen op een ‘aangrijpende reis richting hun transformatie’. Netflix omschrijft de serie als ‘een eigenzinnige, oneerbiedige kijk op een coming-of-age verhaal’.

Naast Heizer en Oh is Emmerdale-acteur Max Parker te zien als de strenge sergeant Sullivan. Die herkent zich in de jonge Cameron terwijl hij zijn eigen geheim verborgen probeert te houden. Vera Farmiga speelt Camerons narcistische moeder Barbara.

jaren negentig 

De serie bestaat uit acht afleveringen van een uur en is gebaseerd op de memoires van de voormalige Amerikaanse marinier Greg Cope White, die hij bundelde in het boek The Pink Marine.

Het verhaal van Cameron speelt zich af in de jaren negentig, toen homoseksualiteit in het leger nog illegaal was. Boots is bedacht door uitvoerend producent Norman Lear en de showrunners Jennifer Cecil (bekend van One Tree Hill en Umbrella Academy) en Andy Parker (Tales of the City en Imposters).

foto's en video 

Netflix heeft de eerste beelden gedeeld, ook staat er een korte trailer online. De foto’s en video zie je hieronder.

Powered by Labrador CMS